Život s úsměvem


Specifikace produktu Richway Amethyst BioMat

 
  1. Matrace RichWay Amethyst BioMat je vyrobena z uhlíkové keramiky japonského výrobce Kurare (č. patentu 1386560).
  2. Matrace RichWay Amethyst BioMat vyzařuje záporné ionty a převádí kladné ionty v lidském těle na záporné. Dodává sílu a energii a pomáhá ulevit od bolesti.
  3. Kompozitní „Super Fiber“ materiály japonského výrobce Kurare generují dlouhé infračervené záření (8 – 12 mikronů), které je lidské tělo schopné snadno absorbovat.
  4. Speciální dvojitá vrstva sklěněných vláken dokonale odřízne škodlivé podzemní vodní žíly.
  5. Matrace Richway Amethyst BioMat je vybavena pokročilým počítačovým čipem a ovládacím systémem s mnoha užitečnými funkcemi.
  6. Matrace Richway Amethyst BioMat vyzařuje záporné ionty a dlouhé infračervené záření, které přispívají zdravému životu.

Richway Amethyst BioMat složení

Podložku Richway Amethyst BioMat v různých velikostech i anatomický polštář lze zakoupit -  pro domácí použití na léčení a prevenci pro celou rodinu.

 

Po mnoha letech výzkumů a testování se zjistilo a prokázalo, že léčba dlouhovlnným infračerveným zářením a zápornými ionty je prospěšná našemu zdraví. Mnoho chorob bylo jejich denním užíváním vyléčeno, nebo došlo k významné úlevě od příznaků.

Zapojení matrace Biomat do léčby znamená účinnou dodávku dlouhých infračervených paprsků a záporných iontů.

Matrace Richway Biomat je léčebné zařízení kategorie II. schválené U.S. Food and Drug Administration (FDA), které mohou využívat lékaři i jednotlivci.