Život s úsměvem


Další informace

 

  • Anita Petek 

        https://www.youtube.com/watch?v=ycpTHgQSjsk

 

  • Mudr. Eleková,  Varovné signály očkování - prezentace A.Strunecké

       https://www.youtube.com/watch?v=kG4nG5J2-v0

       https://www.youtube.com/watch?v=WwG-Q7BYFRo

 

 


Poslechněte si

Léčba rakoviny zevnitř

První část dokumentu se zaměřuje na nedostatky konvenční léčby rakoviny a ukazuje, jak medicínsko-farmaceutický komplex vehementně a lživě zveličuje jak přínos léčby samotné, tak i minimalizaci rizik s ní spojených. Předkládá historii léčby rakoviny i fakta, jak "rakovinový průmysl" důsledně potíral a potírá jakékoliv způsoby léčby, které by mohli být alternativou k chemoterapiím, ozařování a operacím. Ve druhé části dokument ukazuje, jak může být rakovina vyléčena s pomocí správné výživy a přírodních doplňků. Vyvrací zažité mýty o rakovině a předkládá jasné důkazy, že dietní programy zaměřené na boj s rakovinou jsou o řády úspěšnější, než konvenční léčba. Tento přístup razantního nabuzení vlastní obranyschopnosti však vykazuje fantastické výsledky pro každou nemoc.

Healing Cancer from Inside Out - USA, 2008, 127 min - anglické znění s českými titulky

 
 
 

 Jedy v našem těle 

Přítomnost jedů v našem těle a životě zkoumá ve svém dokumentárním filmu režisérka Daniela Gébová. Uvidíme v něm jak odborníky, tak lidi, kteří mají s jedy ve svém každodenním životě neblahou zkušenost.

Naše moderní civilizace s sebou nepřináší jen větší pohodlí, dlouhověkost, hmotný dostatek a stále nové vynálezy a technologie, jak si co nejvíce zjednodušit a zpříjemnit život. Existence člověka je zároveň ohrožena skrytým nebezpečím jedů, které jsou součástí všech civilizačních vymožeností. Žijeme v iluzích, že pomalá smrt námi vyrobenými jedy, které pomalu zaplavují planetu, neexistuje.   (ČT 2 -  Otrávená generace  - Česká televize 2008)

 
  Několik dalších