Život s úsměvem


Zeolit Clinoptilolite

 

Zeolit Clinoptilolite

Zeolity jsou přírodní vulkanické minerály,které obsahují více než 50 různých druhů minerálů. Díky své struktuře která připomíná včelí plást, funguje zeolit na buněčné úrovni jako „past“ na alergeny, těžké kovy a škodlivé toxiny. Ve skutečnosti jako jeden z mála záporně nabitých minerálů vyskytujících se volně v přírodě, funguje Zeolit jako magnet přitahující kladně nabité toxiny, váže je na sebe, aby je následně bezpečně vyloučil přirozenou cestou z Vašeho těla. Složení přírodního zeolitu získalo mnoho unikátních výsledků na profylaxi a pro zvýšení účinnosti léčby mnoha komplexních chorob. Tato jedinečná schopnost odstranit nebezpečné toxiny je tak dobře zdokumentovaná, že byl zeolit aktivně využíván ruskou vládou, aby absorboval radioaktivní chemikálie a jiné škodlivé toxiny po Černobylské katastrofě a nedávno i Japonskou vládou po katastrofě ve Fukushimě. Po staletí se práškové formy specifických zeolitů používají jako tradiční prostředky podporující celkové zdraví a dobrou kondici člověka v celé Asii

Užívání pro EU / CZ : jedná se o potravinu PNT (newl food - nové potraviny). Na rozdíl od uvedených zemí USA ,CA, AUS a další země není orální užívání Zeolitu v CZ a zemích EU zatím schváleno.Užívání tohoto výrobků je schváleno pouze zevně a to jako pleťová maska na obličej i tělo k zmírnění nebo odstranění akné nebo jako detoxikační koupel.

Obličejová maska ke zmírnění a odstranění akné.

Očista obličeje / Tělová maska: rozdělejte kapsli  a smíchejte prášek s kapsle dle potřeby 5-10  kapslí  a  4 -6 lžící destilované vody utvořte lehkou vodnatou  hmotu která půjde dobře  nanášet.  Naneste na zkušební plochu pokožky těla -  pleti  menší množství a zjistěte zda maska  nedráždí pokožku nebo očí .Při nanášení  se vyhněte oblasti kolem očí. Při aplikaci naneste tenkou vrstvu na obličej a nechte zaschnout (asi 15 minut). Poté důkladně  opláchněte pomocí destilované vody a dále postupujte s hydratací podle potřeby. Můžete také rozšířit tento recept na pokrytí dalších částí těla.Místo destilované vody možno použit korálovou vodu viz nabídka korálová voda.  Při ošetření pleti  od akné nebo různých částí těla od ekzémů -lupénky a dalšího , je vždy třeba přípravek vyzkoušet jak působí na Vaši kůži . Pro nejlepší účinky je třeba tato  ošetření  aplikovat dlouhodoběji s následným udržováním. po očistě obličeje doporučujeme k ošetření také jojobový olej info zde  jojoba olej.  Jojobový olej se hojně používá v kosmetice v péči nejen  o pokožku obličeje ale i celého těla má zcela nezastupitelnou funkci  dokáže totiž  skutečné divy. Výborně promašťuje i tu nejsušší kůži a používat jej můžete v čisté formě na obličej, tělo, nehty i vlasy Pokud vás používání oleje děsí, pak vězte, že se není čeho obávat. Přednosti Jojobového oleje předčí mnohé jiné ingredience. S Jojobovým olejem můžete kůži promašťovat, jemně odličovat i voděodolná líčidla, léčit pupínky-akné  úspěšně bojovat proti vráskám, známkám únavy či zkrotit nadměrně se mastící obličej. Jojobový olej a jeho  role je nezastupitelná  je to ten pravý druh pro vaši kůži, budete si  tento olej již jen pochvalovat. Vždy však  dávejte přednost extra panenské formě, je výživnější a také voňavější

Naš tip : pokud máte hodně aknozní plet  nebo mokvající akné ,doporučujeme zakoupit i Cordyceps sinensis který  smícháte takto : Na 5 kapslí Zeolitu přidáte 1-2 kaplse Cordycepsu a vše smícháte dohromady dle výše uvedeného postupu  a nanesete na plet ,nebo jinná postižená místa .Cordyceps je přírodní antibiotikum a v kombinaci se Zeolitem Vaši plet  rychleji vyléčí -zahojí !!  Některé přírodní složky aminokyselin Cordycepsu mají ještě lepší účinky než Benzoylperoxid , avšak bez vedlejších účinků. Tyto složky zabíjí bakterie, které způsobují záněty v ucpaných pórech a vedou ke snížení-odstranění  mikrobů a tím ke zmírnění zánětů. Navíc Cordyceps můžete na akné užívat bez vedlejších účinků antibiotik  i orálně!!

Informace co jěště může škodit Vaší pleti najdete zde  www.naturgreen.cz / korálový vápník /

Orální užívání v CZ a EU je pouze na vlastním rozhodnutím uživatele Dovozce nemá  za toto rozhodnutí žádnou odpovědnost.


Zeolit capsule 700mg

Use for -Užívání pro USA / CAN AUS:

 Dietary supplement

 • -reduction of various cancers-snížení různých typů nádorů
 • -detoxifying effects-detoxikační účinky
 • -support hematopoiesis-podpora krvetvorby
 • -improve blood circulation-zlepšení   krevního oběhu
 • -support the immune system-podpora imunitního systému
 • -rejuvenation at the cellular level-omlazení na buněčné úrovni
 • -removes stress, depression-odstraňuje stres, deprese
 • -adjust the pH of the body-upravuje PH organismus

Other effects of zeolite

 • detoxikace organizmu od těžkých kovů a toxických látek (následně i po léčbě radioterapií a chemoterapií)
 • detoxification of heavy metals and toxic substances (subsequently after radiotherapy and chemotherapy)
 • podporuje účinnost léčby ekzémů, lupénky, alergií a různých zánětlivých onemocnění kůže
 • supports the efficacy of the treatment of eczema, psoriasis, allergy and various inflammatory skin diseases
 • zrychluje  hojení jizev, popálenin a otevřených ran
 • accelerates the healing of scars, burns and open wounds
 • zvyšuje účinnost  léčby pohybového aparátu (osteoporóza, degenerativní změny kloubů)
 • increases the effectiveness of treatment musculoskeletal (osteoporosis, degenerative changes in joints)
 • podporuje  účinnost léčby nemocí endokrinního systému (štítná žláza, diabetes)
 • supports the effectiveness of treatments for diseases of the endocrine system (thyroid, diabetes)
 • pomáhá vyrovnávat přiměřenou chuť k jídlu, pomáhá k redukci váhy
 • to help balance the reasonable appetite, helps to reduce weight

 

Medicínské využití: CZ

V tradiční čínské medicíně se zeolit ​​využívá již více než 800 let. Staří Římané ho využívali v svých systémech vodních potrubí na čištění pitné vody.

Po Černobylské tragédii byl podáván obětem ozáření i jejich dětem, s velmi dobrými výsledky.

Zeolit ​​absorbuje volné radikály, aktivizuje vlastní obranný mechanismus v boji proti kyslíkovému stresu,. Absorbuje toxiny, radioaktivitu, těžké kovy a jiné škodliviny a šetrným způsobem jejich vyplavuje z těla. Aktivizuje imunitní systém, příznivě ovlivňuje strukturu a stavbu kostí.Odstraňuje překyselení žaludku, žaludeční vředy, zkracuje čas rekonvalescence po operacích. Je možné jej užívat dlouhodobě, trávicí trakt ho přijímá jako běžnou potravu, nezatěžuje organismus, neusazuje se ve tkáních av krvi. Zkracuje čas rekonvalescence po operacích, hlavně při poraněních  kostí.

Používá se jako filtrační médium při hemodialíze, kde nahrazuje jiné, velmi drahé materiály. Ve Švédsku ho používají jako antibakteriální a antivirovou ochranu ve ventilačních systémech v nemocnicích, výzkumných laboratořích, v klimatizacích letadel a vlaků, vojáci - jako ochranu před biologickými zbraněmi. (www.prozeo.ab) Vědecký výzkum potvrdil jeho neuvěřitelně výjimečné působení při léčbě onkologických onemocnění. Prodlužuje se délka života, zastavuje se růst tumorů. Vynikající výsledky byly zaznamenány při kožních druzích rakoviny. Zeolit ​​po proniknutí do rakovinové buňky aktivizuje gen P21, který, laicky řečeno, přikáže rakovinné buňce, aby umřela. Zeolit ​​usnadňuje průnik antioxidantů, vitamínů ... do buněk. Protirakovinné působení - enzym protein kinázy vede ke zničení DNA molekul, následně nastává mutace genů a vznik nádorových buněk. Zeolit ​​rozpozná protein kinázy a inhibuje ho. Tak předchází vzniku nádorových buněk.

V Chorvatsku 1988-99 pod dohledem lékařů brali onko pacienti zeolit ​​- zaznamenali zmenšení nádorů, zlepšení stavů, zmizely metastázy .

Zeolit ​​se nedoporučuje pro těhotné ženy, děti do 6 let, pacienti před transplantací. (Dr.Vesna Mihajlovič) 


Medical use:AN

In traditional Chinese medicine, the zeolite used for more than 800 years. The ancient Romans used it in their system of water pipes to clean drinking wate.After the Chernobyl tragedy was administered radiation victims and their children , with very good results.Zeolite absorbs free radicals , activating the natural defense mechanism against oxygen stress . Absorbs toxins , radioactivity , heavy metals and other pollutants and their friendly manner washes out of the body. Activates the immune system positively affects the structure and bone structure.It removes hyperacidity , stomach ulcers , reduces recovery time after surgery . It can be used long term , digestive tract, it is accepted as normal food, stain the organism settles in the tissues and blood . Reduces recovery time after surgery, especially when bone injury .It is used as a filter medium during hemodialysis , which is replaced by another , very expensive materials . In Sweden they use as an antibacterial and antiviral protection in ventilation systems in hospitals , research laboratories, aircraft air conditioning and train soldiers - to protect against biological weapons. ( Www.prozeo.ab )

Scientific research has confirmed its incredibly exceptional effects in the treatment of cancer . Increases in life expectancy, stops the growth of tumors. Excellent results have been reported for skin cancer types . Zeolite after the invasion of cancer cells activates the p21 gene , which , in layman's terms , he commands the cancer cell to die .

Zeolite facilitates the penetration of antioxidants , vitamins ... into cells. Anticancer effects - the enzyme protein kinase leads to the destruction of DNA molecules , subsequently occurs mutation and formation of tumor cells. Zeolite detects protein kinase and inhibits it . That prevents tumor cells.

In Croatia from 1988 to 1999 under the supervision of physicians took oncology patients zeolite - experienced tumor shrinkage , enhance , metastases disappeared .

Zeolite is not recommended for pregnant women , children under 6 years of age , patients before transplantation . ( Dr.Vesna Mihajlovič )

 


Recommended dosage for USA ,CA, AUS  / Doporučené dávkování pro: USA ,CA, AUS:

3-6 capsules once a day before meal.

3-6 kapslí 1x denně před jídlem

Weight content / Hmotnost obsahu:

110 g / 200 gelatin capsules –želatinových kapslí +-10%

Composition / Složení:

100% natural Zeolite, 95 % mineral  Clinoptilolit

Warning / Upozornění:

AN: Oral use is not suitable for children under 6 years and pregnant women.

CZ: Orální užívání není určeno dětem do 6 let a těhotným ženám.

AN: Dietary suplement – not a substitute for a varied diet. Do not exceed the recommended daily dosage. Keep out of reach of children

CZ: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu

Nepřekračujte doporučené  denní dávkování. Uschovávejte mimo dosah dětí

AN: Non-toxic, non-allergenic, absolutely safe. It can be used in the long term. No side effects.

CZ: Netoxický, nealergizující, absolutně bezpečný. Je možné jej užívat dlouhodobě. Bez vedlejších účinků

Storage / Skladování:  

AN: On dry place between 5°C  - 25 °C

CZ:  V suchu při teplotách od 5°C do 25 °C.

Supplements facts for USA

Bottle contains 200 gelatin capsules 700mg

Recommended daily dosage 3-6 capsules before meals,drink plenty of water

Amount of Zeolite -in recommended daily dosage (3 capsules): only 1650 mg**

**Daily value not determine

CZ Dávkování  fakta pro USA

Balení obsahuje 200 želatinových kapslí po 700mg

Doporučená denní dávka 3-6 kapslí před jídlem . Po každé dávce  zapít dostatečným množstvím vody. Dodržovat pitný režim po celý den. Pitný režim je důležitý pro vyplavení těžkým kovů s těla . Zeolit vydrží v těle asi 6-7 hodin

Množství zeolitu-in doporučené denní dávky (3 kapsle): pouze zeolit 1650 mg **** Maximální denní hodnota –dávka není určena.

CZ  Důležité upozornění : Přestože se jedná o kvalitní a bezpečný produkt  Zeolit není v CZ  státními úřady zatím  schváleným  doplňkem stravy . Nemůžeme nesmíme Vás nabádat k jeho užívání .  Výše  popsané užívání  i uvedené dávkování v CZ má tedy pro soulad se zákonem jen informační  charakter.  Pro případné Vaše rozhodnutí pro  orální užívání v CZ  platí doporučení užívání  tak jako pro  USA , AUT a CA.