Život s úsměvem


Organic Curcumin

NOVINKA
Organic Curcumin Extra ve vegetariánské kapsli 400mg s nejvyšším poměrem a účinností Curcuminoidů, které jsou na našem trhu k dispozici.

Kurkuma dlouhá /Curcuma longa/, je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií. Je to druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především v Indii byl a je po staletí široce používán .

K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek,-pakořen rostliny, s kterého se speciální vhodnou technologií zpracování vyrábí extrakt s kurkumy , který dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy.

Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. Kurkuminoidy jsou brilantní oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa .Patří do skupiny polyfenolů, která zahrnuje všechny bioflavonoidy, flavans a flavanols. Všechny polyfenoly jsou antioxidační , ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty.
 

 

 

 

                                                                                                                            

Organic Curcumin Extra

Organic Curcumin Extra ve vegetariánské  kapsli 400mg s nejvyšším poměrem a  účinností Curcuminoidů, které jsou  na  našem trhu k dispozici

Kurkuma dlouhá /Curcuma longa/, je jednou z nejvíce důkladně prozkoumaných rostlin. Nejznámější je zřejmě Kurkumin jeho vlastnosti jsou předmětem více než tisíců kladných recenzovaných a publikovaných biomedicínských studií.  Je to  druh pěstovaný v jihovýchodní Asii, ale především  v Indii byl a je  po staletí široce používán v ajurvédské (tradiční indické) a čínské medicíně.  K farmaceutickým účelům se sbírá oddenek,-pakořen rostliny, s kterého se speciální vhodnou technologií zpracování  vyrábí extrakt s kurkumy  , který  dosahuje při jeho nejlepší kvalitě vysoké čistoty a to až 95% polyfenolických látek nazývaných kurkuminoidy. Kurkuminoidy jsou silné antioxidanty získané z kurkumy. Jsou silně protizánětlivé a mají antimutagenní, anti-houbové a anti-parazitní vlastnosti. 

Kurkuminoidy jsou brilantní oranžové pigmenty získané z kořene kurkumy Curcuma longa  .Patří do skupiny polyfenolů, která zahrnuje všechny bioflavonoidy, flavans a flavanols. Všechny polyfenoly jsou  antioxidační , ale některé skupiny jsou silnější než ostatní. Kurkuminoidy patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt  s 95% kurkuminoidy však neobsahuje pouze látku kurkuminoidy , obsahuje i demetoxykurkumin (kurkumin II), bisdemetoxykurkumin (kurkumin III) a také ostatní kurkumnové substance (cyklokurkumin) bio-aktivní fenolické sloučeniny, které likvidující volné radikály a  mají antioxidační  aktivitu které se navzájem podporují a  pomáhají při různým zdravotních  potížích. Kurkuminoidy historicky a tradičně se používají k ochraně před poruchami trávení, onemocnění jater, žloutenky, močových cest, kožní problémy, pomoc při hojení ran, a artritických a alergických zánětů. K velmi příznivým a významným účinkům kurkuminu patří jeho vliv na trávicí ústrojí kdy jeho silné  antioxidační a protinádorové  schopnosti pomáhají  napomáhat a  udržovat zdravou činnost jater, žlučníku a trávící soustavy

Kurkumin také zvyšuje tvorbu a vylučování žlučových kyselin a tím napomáhá k trávení stravy která je bohatá na tuky. Kurkumin, jako antioxidant, je vhodný nejen při nádorových onemocněních, ale i při infekčních zápalech jater a toxickém poškození jater. Kurkuma - Kurkumin byl také celosvětově použit s výbornými výsledky u rakoviny tlustého střeva a prostaty. V této poslední aplikaci, výzkum ukazuje, protizánětlivou aktivitu srovnatelnou s indometacin a fenylbutazon/ jsou nesteroidní protizánětlivé léky Analgetika nenarkotického typu (Antipyretika).

Protizánětlivá síla kurkuminoidů vychází z inhibice enzymů, které syntetizují zánětlivé leukotrieny , prostaglandiny aprostocyclins z kyseliny arachidonové , (všudy přítomné omega-6 mastných kyselin tak rozšířené v naší stravě). Další protizánětlivá podpora pochází z přímé likvidace volných radikálů. Anti-oxidant „power kurkuminoidy ", také významně blokuje část lipidů v séru peroxidization (stejně jako mnoho antioxidantů), což vede k významnému snížení sérových peroxidů a oxidovaného cholesterolu. Je to proces, ve kterém volné radikály "kradou" elektrony z lipidů v buněčných membránách , což vede k poškození buněk.

Kurkuminoidy navíc prokázaly schopnost inhibovat mutageneze a karcinogeneze u laboratorních zvířat, s cílem zvýšit vylučování tabákové mutageny –/dehet a další škodlivé látky s cigaret –kouření/ a inhibovat aflatoxiny / zpomalení některých procesů v organizmu /, silné carcinogins generované plísní Aspergillus parasiticus  které se  běžně nacházejí na  kukuřici a arašídech .

Kurkuminoidy dokáží  v trávicím to, že inhibují –snižují  růst patogenních bakterií a navíc  dokáží s velkou účinností zlikvidovat plísňové a  střevní parazity.

Pozor kurkuma nebo kari co používáte doma jako koření  a kurkumin extrakt s 95 % kurkuminoidů to není stejné. Je zde obrovský rozdíl v „síle“prášku a složení , který je dám extrakcí a zpracováním suroviny a od toho  se pak také odvíjí také cena výrobku.

Naše vegan kapsle jsou vyrobeny na poloautomatícké plničce kapslí  v malé serii. Zde není potřeba přidavných "mazacích" ředicích nebo protispékavých (protihrudkující) látek ,jako je např. oxid křemičitý, kyselina stearová,, oxid titaničitý, stearan hořečnatý a další ečka , Naše vegan kapsle je pouze čistý 100% prášek  Kurkumin s obsahem  95% kurkuminoidů bez těchto pomocných látek. 

Co náš výrobek Organic Curcumin Extra podporuje a kde pomáhá :  doporučuji přečíst viz dole

 

 

 


účinky na lidský organismus

NAŘÍZENÍ KOMISE (EU) č. 432/2012 (ze dne 16. května 2012),
které platí od 14.12. 2012 nám neumožňuje popisovat účinky našich doplňků na lidský organismus.

Chcete-li se o tomto produktu a jeho účincích dozvědět více, poslouží Vám jako zdroj informací stránka našich dodavatelů a výrobců, kde se dozvíte vše co Vás zajímá o působení tohoto produktu na lidský organismus.

Stačí, když kliknete na tento odkaz:

                                               

Organic Curcumin Extra

 

 

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně nejlépe po jídle. Zapít dostatečným množstvím tekutin Pro optimální účinnost užívejte po dobu min. 3-4 měsíců. Kurkumin není určen k dlouhodobému užívání. Mezi dalším užíváním doporučujeme 3 měsíční  pauzu. Prodloužení  doby užívání, nebo zvýšení dávky na  2 kapsle denně  ráno a večer je možné po konzultaci se svým osobním lékařem. 

 

 

Složení výrobku:  

Nutriční hodnoty

1 kapsle 400mg

%DDD

Kurkumin

322,4mg

*

Demetoxykurkumin

60,8 mg

*

Bisdemetoxykurkumin

9,08 mg

*

Ostatní kurkumové substance

7,72 mg

*

* %DDD není stanovena

*

*

 Balení :

 Kurkumin s obsahem  95% kurkuminoidů. vegetariánská kapsle po 400 mg extraktu

 Hmotnost obsahu celkem 50g +-5g

 24 g/ extraktu 60 KAPSLÍ

 40 g / extraktu 100 KAPSLÍ

Varování: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. V případě, že pacient trpí žlučovými kameny užívání pouze pod dohledem lékaře jinak nejsou hlášené žádné kontraindikace.  V případě nežádoucích účinků přestaňte preparát užívat. Použití v průběhu chemoterapie by měly být prováděny pouze pod přímým dohledem kvalifikovaného lékaře. Kurkumin je třeba před plánovanou operací zastavil. 

Upozornění: Není určeno dětem do 15 let. Není určeno těhotným a kojícím ženám. Ukládejte, mimo dosah dětí Skladujte v suchu, temnu a chladu,  v dobře uzavřeném obalu.Doplněk stravy, není náhradou pestré stravy.