Život s úsměvem


Doporučení před vyšetřením

Co se doporučuje před analýzou?

 
 • Nejméně 4 hodin před vyšetřením nejíst.
 • Den předem (hlavně večer) konzumovat racionální stravu s nízkým obsahem tuků.
 • Během 6 hodin před vyšetřením vypít 1,5 l vody, tedy asi 2 dcl každou hodinu (pijte, prosím, jen neslazenou a nechlorovanou vodu nesycenou kysličníkem uhličitým).
 • NEPÍT během 4 hodin před vyšetřením žádný čaj, kávu, mléko!
 • Alespoň 30 minut před odběrem kapky krve nepoužívat mobilní telefon.
 • Vyšetřovaný musí mít normální teplotu, při horečce dochází ke zkreslení výsledků.
 

Je vhodné každému, kdo:

 • se zajímá o prevenci a přeje si mít optimální zdraví.
 • má chronické či opakující se potíže a chce zjistit stupeň přetížení organizmu.
 • je náchylný k opakujícím se infekcím a chce zjistit, jestli má v těle těžké kovy, chemikálie, nežádoucí léky nebo metabolity
 

Jak probíhá?

 • Klient poskytne svou kapku krve a odebere kapku na sklíčko a dá jí pod mikroskop
 • Darkfield specialista na poprvé poskytuje klientovi kurz darkfield poradenství, jak správně kapku sejmout a hodnotit, pomůže mu vytvořit zprávu a dá rady ke stravě a k přírodním doplňkům stravy; při kontrolách mu pronajímá mikroskop.
 • Analýza kapky krve v temném poli mikroskopu je zcela  neinvazivní metoda. Svou krev máte možnost pozorovat v přímém přenosu.
 • Analýza  a návrh doporučení trvá zpravidla 60 – 90 min. Nutné se předem objednat.

* v žádném případě nenahrazuje lékařská vyšetření a testy.

 
 

Zlepšení není zázrak, zdraví je udržitelný stav

 

Německý mikrobiolog profesor Dr. G. Enderlein (1872-1968) byl kurátorem berlínského zoologického muzea a autorem více než 500 vědeckých publikací. Také on viděl „tisícihlavé monstrum skryté v lidské krvi“ a věřil, že částice, jimž říkal „protity“, představují nezbytnou součást jeho životního cyklu.

Vysvětloval to takto:

„Každá prudká změna nebo narušení vnitřního prostředí těla může jinak neškodnému mikroorganismu umožnit, aby se vyvinul až do určitého stavu cyklického vývoje, do formy způsobující onemocnění…“

„Protity“ lze pozorovat v mikroskopu s temným polem jako malinké zářící body. Enderlein říkal životnímu cyklu protitů „endobiosní komplex“, skládající se ze 14 fází (což jsou dvě méně než Naessensových 16) a tušil v něm podstatu mnoha nemocí. Enderlein objevil protity mucor racemosus fresen i v obyčejné ornici.

(Dr. Günther Enderlein za použití techniky „temného pozadí“ objevil v krvi pohyblivá miniaturní živá tělíska, která se spojovala s vysoce organizovanými baktériemi. Rozpoznal, že krev savců vždy obsahuje symbionta rostlinného původu a popsal koloběh vývoje a metamorfóz mikrobů v jeho mnohotvárné podobě. Jeho popis dokazuje, že se žádná živá bytost nepokouší bezmezně šířit a množit tou měrou, aby přitom vytlačila jiné životní formy. Naopak. Je zde viditelná snaha jednoho druhu o dosažení rovnováhy s jiným, což se odehrává i mezi mikroby a buňkami v našem těle.

Enderleinovy objevy vedly k mikroskopii na temném pozadí, a k formám diagnózy, jimiž lze identifikovat mikroorganizmy, obsažené v živé krvi, a z těchto poznatků posoudit aktuální nebo možné budoucí poruchy v budoucnu.

 

DARKFIELD ANALÝZA ŽIVÉ KAPKY KRVE V TEMNÉM POLI MIKROSKOPU  + PORADENSTVÍ V HLOUBKOVÉ DETOXIKACI A STRAVOVACÍ TERAPII